Back to Top
| Photo ink colour(s) | Black |
| Original | |
| Multipack | |
| Printing colours | Black |
| Compatibility | ColorQube 8700 |
| Print technology | Inkjet |
| Page yield footnote | ISO/IEC 24711 |
| Colour |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 27 °C |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Package dimensions (WxDxH) | 67 x 113 x 45 mm |
| Package weight | 136 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.