Back to Top
| Print technology | Laser |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | B8045/55, 5945/55 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 220 mm |
| Package depth | 500 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package weight | 3400 g |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.