Back to Top
| Product type | IP conference phone |
| Control type | Touch |
| Product colour | Black |
| Built-in display | |
| Display diagonal | 4 " |
| Display resolution | 480 x 800 pixels |
| Call recording | |
| Frequency range | 100 - 20000 Hz |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Quality of Service (QoS) support | |
| Call forwarding | |
| Call hold |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| USB port | |
| USB version | 2.0 |
| USB connector type | USB Type-C |
| USB ports quantity | 1 |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Width | 285 mm (11.12 ") |
| Depth | 289.5 mm (11.29 ") |
| Height | 59.1 mm (2.3 ") |
| Y | |
| 4.2 | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Y | |
| 11 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.