Back to Top
| Surface coloration | Pattern |
| Gaming mouse pad | |
| Game edition | N |
| Product colour | Grey |
| Recommended usage | Optical mouse |
| Wrist rest |
| Width | 215.9 mm (8.42 ") |
| Depth | 177.8 mm (6.93 ") |
| Thickness | 1.5 mm |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.