Back to Top
| Product type | Notebook stand |
| Material | Metal |
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 5.8967 kg |
| Adjustable |
| Width | 330.2 mm (12.88 ") |
| Depth | 279.4 mm (10.9 ") |
| Master carton width | 330.2 mm |
| Master carton length | 279.4 mm |
| Master carton height | 57.15 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.