Back to Top
| Product type | Notebook stand |
| Material | Aluminium |
| Number of devices supported | 1 |
| Product colour | Aluminium |
| Height adjustment | |
| Height adjustment range | 55 - 145 mm |
| Width | 255 mm (9.95 ") |
| Depth | 180 mm (7.02 ") |
| Height | 145 mm (5.66 ") |
| Weight | 260 g (0.57 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.