Back to Top
| PDU types | Basic |
| Product colour | Blue |
| RoHS compliance |
| Output connections | 4 |
| LED indicators | Y |
| Maximum current | 12 A |
| Dimensions (WxDxH) | 82.55 x 133.35 x 25.4 mm |
| Weight | 90.7 g (0.2 lbs) |
| Package weight | 136 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.