Back to Top
| Connector 1 | D-Sub, USB |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Product colour | Black |
| Weight | 130 g (0.29 lbs) |
| Package length | 125 mm |
| Package depth | 129 mm |
| Package height | 42 mm |
| Package weight | 160 g |
| Width | 125 mm (4.88 ") |
| Depth | 125 mm (4.88 ") |
| Height | 14 mm (0.55 ") |
| Compatible operating systems | Windows, Sun, Unix, Linux |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
