Back to Top
| Console port | USB |
| Video port type | DisplayPort |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Connector 1 | DisplayPort, USB, 3.5 mm |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Product colour | Grey |
| Material | ABS synthetics, Plastic |
| Maximum operating distance | 50 m |
| Number of connectors | 4 |
| Width | 89 mm (3.47 ") |
| Depth | 89 mm (3.47 ") |
| Height | 28 mm (1.09 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.