Back to Top
| Cable colour | Black |
| Connector gender | Male connector/Male connector |
| RoHS compliance |
| Package weight | 910 g |
| Width | 25 mm (0.98 ") |
| Depth | 1219 mm (47.54 ") |
| Height | 13 mm (0.51 ") |
| Weight | 800 g (1.76 lbs) |
| Compatible products | SMX120RMBP2U |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
