Back to Top
| Ear coupling | Supraaural |
| Headphone sensitivity | 103 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Magnet type | Ferrite |
| Connectivity technology | Wired |
| Product colour | Black |
| Wearing style | Head-band |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Speaker diameter | 24 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.