Back to Top
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 60 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 98 dB |
| Impedance | 16 Ω |
| Connectivity technology | Wired |
| Cable length | 1.2 m |
| Product colour | Black |
| Wearing style | In-ear |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.