Back to Top
| Ports quantity | 48 |
| Cable types supported | Cat6 |
| Product colour | Black |
| Rack capacity | 2U |
| Width | 483 mm (18.84 ") |
| Height | 32 mm (1.25 ") |
| Depth | 44 mm (1.72 ") |
| Weight | 700 g (1.54 lbs) |
| Cable tie(s) included |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.