Back to Top
| Cabling technology | CAT5e |
| Ports quantity | 48 |
| Connector(s) | RJ-45 |
| Product colour | Black |
| Dimensions (WxDxH) | 483 x 114 x 89 mm |
| Width | 483 mm (18.84 ") |
| Height | 89 mm (3.47 ") |
| Depth | 114 mm (4.45 ") |
| Weight | 1400 g (3.09 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.