Back to Top
| Original | |
| Page yield | 50000 pages |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | DCP-9040CN, DCP-9045CDN, HL-4040CDN, HL-4040CN, HL-4070CDW, MFC-9440CN, MFC-9450CDN, MFC-9840CDW |
| Page yield (black) | 50000 pages |
| Colour |
| Weight | 1215 g (2.68 lbs) |
| Dimensions (WxDxH) | 322 x 315 x 40 mm |
| Package dimensions (WxDxH) | 400 x 400 x 160 mm |
| Package weight | 1860 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
