Back to Top
| Label colour | White on green |
| Rolls per pack | 1 |
| Print technology | Inkjet |
| Tape type | CZ |
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | VC-500W |
| Package type | Box |
| Tape width | 50 mm |
| Tape length | 5 m |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
