Back to Top
| Label colour | Black and red on white |
| Tape type | DK |
| Product colour | Black, White |
| Compatibility | Brother QL-800, Brother QL-810W, Brother QL-820NWB |
| Package type | Box |
| Tape width | 62 mm |
| Tape length | 15.2 m |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
