Back to Top
| Product colour | White |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Type | Continuous label |
| Format | Roll |
| Print technology | Direct thermal |
| Adhesive type | Permanent |
| Purpose | Universal |
| Compatible products | QL-800, QL-810W, QL-820NWB |
| Label width | 15240 mm |
| Label height | 61 mm |
| Rolls per pack | 3 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
