Back to Top
| Product colour | White |
| Mounting | ceiling |
| Dimensions (WxDxH) | 91 x 91 x 6 mm |
| Quantity | 1 |
| Width | 91 mm (3.55 ") |
| Depth | 91 mm (3.55 ") |
| Height | 6 mm (0.23 ") |
| Diameter | 6 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.