Back to Top
| Product colour | Black |
| Maximum weight capacity | 15.9 kg |
| Material | Metal |
| Quantity | 1 |
| Mounting interface | VESA 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Package width | 178 mm |
| Package depth | 132 mm |
| Package height | 46 mm |
| Package weight | 500 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.