Back to Top
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 54 V |
| Output current | 1.2 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Network switch |
| Mean time between failures (MTBF) | 2488401 h |
| Product colour | Black |
| Width | 66 mm (2.57 ") |
| Depth | 117 mm (4.56 ") |
| Height | 150 mm (5.85 ") |
| Weight | 1240 g (2.73 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
