Back to Top
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Filter colour | Black |
| Product colour | Black |
| Display types supported | LCD |
| Aspect ratio | 4:3 |
| Widescreen |
| Maximum screen size compatibility | 17 " |
| Display diagonal (metric) | 43.2 cm |
| Weight | 408 g (0.9 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.