Back to Top
| Paper size | A2 |
| Product colour | White |
| Finish type | Matte |
| Media weight | 102 g/m² |
| Sheets per pack | 30 sheets |
| Package width | 605 mm |
| Package depth | 436 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package weight | 1320 g |
| Width | 420 mm (16.38 ") |
| Height | 594 mm (23.17 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.