Back to Top
| Paper size | A4 |
| Product colour | White |
| Finish type | Matt |
| Media weight | 167 g/m² |
| Sheets per pack | 10 sheets |
| Package width | 300 mm |
| Package depth | 216 mm |
| Package height | 5 mm |
| Package weight | 180 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.