Back to Top
| Product colour | Aluminium |
| Material | Aluminium |
| Quantity | 1 |
| Technical features | TAA |
| Width | 90 mm (3.51 ") |
| Depth | 213 mm (8.31 ") |
| Package width | 178 mm |
| Package depth | 229 mm |
| Package height | 7 mm |
| Package weight | 500 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.