Back to Top
| Product colour | Black |
| Weight | 20 g (0.04 lbs) |
| Width | 107 mm (4.17 ") |
| Depth | 18 mm (0.7 ") |
| Height | 53 mm (2.07 ") |
| Package width | 262 mm |
| Package depth | 158 mm |
| Package height | 64 mm |
| Package weight | 41 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
