Back to Top
| Type | Corner |
| Product colour | Black |
| Keyboard tray | |
| Maximum weight capacity | 15.9 kg |
| Lift | 380 cm |
| Desk top size (W x D) | 914 x 600 mm |
| Weight | 26100 g (57.54 lbs) |
| Package dimensions (WxDxH) | 1213 x 914 x 241 mm |
| Package weight | 34500 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.