Back to Top
| Depth (imperial) | 11.94 " |
| Product colour | Black |
| Width (imperial) | 3.95 " |
| Material | Steel |
| Height (imperial) | 4.01 " |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Tilt angle range | -30 - 90 \u00b0 |
| Angle of rotation | 360 \u00b0 |
| Weight (imperial) | 6.65 lbs |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.