Back to Top
| Paper size | Letter (215.9x279.4 mm) |
| Recommended usage | Laser printing |
| Finish type | Matte |
| Product colour | White |
| Sheets per pack | 500 sheets |
| Package width | 215.9 mm |
| Package depth | 279.4 mm |
| Package height | 66.68 mm |
| Package weight | 14515 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.