Back to Top
| Product type | Power supply |
| Product colour | Metallic |
| Total power | 680 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Width | 83.1 mm (3.24 ") |
| Depth | 225.6 mm (8.8 ") |
| Height | 40.1 mm (1.56 ") |
| Weight | 830 g (1.83 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.