Back to Top
| Display diagonal | 10.2 " |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| HD type | Full HD |
| Processor family | Qualcomm Snapdragon |
| Processor model | SM4350-AC |
| Processor boost frequency | 2.2 GHz |
| Internal memory | 8 GB |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Product colour | Black |
| Platform | Android |
| Operating system installed | Android 12 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 8000 mAh |
| Processor manufacturer | Qualcomm |
| Y | |
| 5G | |
| Single camera | |
| Y |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.