Back to Top
| Original | |
| Multipack | |
| Printing colours | Light cyan |
| Compatibility | HP Designjet |
| Print technology | Inkjet |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 15 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 40 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 324 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 64 mm |
| Package weight | 1090 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
