Back to Top
| Original | |
| Multipack | |
| Printing colours | Black |
| Compatibility | Colorqube 8870 |
| Print technology | Inkjet |
| Quantity per pack | 6 pc(s) |
| Width | 133 mm (5.19 ") |
| Depth | 159 mm (6.2 ") |
| Height | 44.4 mm (1.73 ") |
| Weight | 453 g (1 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.