Back to Top
| Page yield | 150000 pages |
| Product colour | Black |
| Print technology | Laser |
| OEM code | CB459A |
| Package dimensions (WxDxH) | 495.05 x 235.97 x 165.1 mm |
| Weight | 600 g (1.32 lbs) |
| Dimensions (WxDxH) | 495 x 235 x 165 mm |
| Package weight | 1200 g |
| Operating temperature (T-T) | 62.6 - 77 °F |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package weight (imperial) | 2.64 lbs |
| Package dimensions (W x D x H) | 19.49 x 9.29 x 6.5 " |
| Weight (imperial) | 1.32 lbs |
| Quantity per pallet | 70 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
