Back to Top
| Connector 1 | HDMI |
| Connector 2 | USB-C |
| Connector gender | Male connector/Male connector |
| Product colour | Black |
| Cable length | 2 m |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Weight | 68 g (0.15 lbs) |
| Package width | 30 mm |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 111 mm |
| Package weight | 110 g |
| Master carton width | 400 mm |
| Master carton length | 175 mm |
| Master carton height | 260 mm |
| Master carton weight | 3400 g |
| Quantity per master carton | 24 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.