Back to Top
| Product colour | Black, Grey |
| Material | Plastic |
| Placement | Table, Window |
| Number of speeds | 2 |
| Vertical rotation angle | 0 - 360 \u00b0 |
| Width | 310 mm (12.09 ") |
| Depth | 130 mm (5.07 ") |
| Height | 300 mm (11.7 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.