Back to Top
| Product colour | Bronze |
| Material | Metal |
| Placement | Table |
| Number of speeds | 3 |
| Auto oscillating | |
| Height adjustment | |
| Size | 12 " |
| Handle(s) | |
| Number of blades | 5 |
| Width | 336 mm (13.1 ") |
| Depth | 260 mm (10.14 ") |
| Height | 438 mm (17.08 ") |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.