Back to Top
| Device compatibility | Notebook |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Compatibility | X1 Yoga Gen 6 |
| Product colour | Black |
| Battery life | 18000 h |
| Certification | CE, FCC, ICES, VCCI, KC, RCM |
| Weight | 3.3 g (0.01 lbs) |
| Width | 111.5 mm (4.35 ") |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 220 mm |
| Package depth | 75 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 40 g |
| 0 - 90 | |
| Black | |
| 5 - 40 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.