Back to Top
| Product colour | Black |
| Compatibility | ThinkCentre Tiny |
| Weight | 34 g (0.07 lbs) |
| Width | 150.7 mm (5.88 ") |
| Depth | 89.7 mm (3.5 ") |
| Height | 23.7 mm (0.92 ") |
| Package width | 180 mm |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 120 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.