Back to Top
| Black toner page yield | 1500 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser printing |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Width | 125 mm (4.88 ") |
| Depth | 400 mm (15.6 ") |
| Height | 125 mm (4.88 ") |
| Weight | 862 g (1.9 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.