Back to Top
| Original | |
| Page yield | 125000 pages |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Cartridge recollection | |
| Product colour | Black |
| Package width | 114 mm |
| Package depth | 638 mm |
| Package height | 142 mm |
| Package weight | 1000 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.