Back to Top
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | CS94x/CX94x |
| Type | Caster spacer |
| Country of origin | China |
| Width | 669 mm (26.09 ") |
| Depth | 720 mm (28.08 ") |
| Height | 305 mm (11.9 ") |
| Weight | 18000 g (39.68 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 850 mm |
| Package depth | 834 mm |
| Package height | 400 mm |
| Package weight | 24400 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.