Back to Top
| Brand compatibility | Lexmark |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | CX93x, MX93x |
| Type | Tray |
| Maximum capacity | 520 sheets |
| Country of origin | China |
| Width | 540 mm (21.06 ") |
| Depth | 586 mm (22.85 ") |
| Height | 133.5 mm (5.21 ") |
| Weight | 10500 g (23.15 lbs) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 710 mm |
| Package depth | 664 mm |
| Package height | 253 mm |
| Package weight | 13100 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.