Back to Top
| Type | Paper tray |
| Maximum capacity | 550 sheets |
| Product colour | White |
| Supported media weight(s) | 60 - 176 g/m² |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Media types supported | A4, A5, A6, Executive, Folio, JIS B5, Oficio, B5, C5, DL |
| Letter | |
| Legal | |
| Transparencies |
| Width | 421 mm (16.42 ") |
| Depth | 502 mm (19.58 ") |
| Height | 110 mm (4.29 ") |
| Weight | 1800 g (3.97 lbs) |
| Package width | 502 mm |
| Package depth | 598 mm |
| Package height | 230 mm |
| Package weight | 3030 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.