Back to Top
| Print technology | Laser |
| Quantity | 1 |
| Country of origin | China |
| Page yield | 150000 pages |
| Cartridge recollection | |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 495 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 395 mm |
| Package weight | 2500 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.