Back to Top
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser |
| Page yield | 50000 pages |
| Country of origin | China |
| Quantity | 1 |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Phaser 6700 |
| Package width | 431.7 mm |
| Package depth | 139.6 mm |
| Package height | 158.7 mm |
| Package weight | 1315.4 g |
| Package type | Box |
| Package dimensions (W x D x H) | 165 x 425 x 140 " |
| Package weight (imperial) | 2.9 lbs |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.