Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 3000 pages |
| Printing colours | Yellow |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | C522, C524, C53x |
| Colour | |
| Cartridge recollection |
| Package width | 346 mm |
| Package depth | 78 mm |
| Package height | 201 mm |
| Package weight | 970 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.