Back to Top
| Original | |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | MS812de, MS812dn, MS810de, MS811dn, MS810dn, MS812dtn, MS810n, MS811n, MS810dtn, MS811dtn |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Product colour | Black |
| Width | 158 mm (6.16 ") |
| Depth | 495 mm (19.31 ") |
| Height | 198 mm (7.72 ") |
| Weight | 1700 g (3.75 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.