Back to Top
| Original | |
| Page yield | 24000 pages |
| Printing colours | yellow |
| Print technology | Laser |
| Colour | |
| Pallet weight (imperial) | 458 lbs |
| Package dimensions (WxDxH) | 97 x 366 x 91 mm |
| Package weight | 680 g |
| Pallet weight | 208000 g |
| Quantity per pallet | 243 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.