Back to Top
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 47700 pages |
| Supply type | Single pack |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Compatibility | MX953, CS963, CX961, 962, 963, XC9635, 9645, 9655 |
| Country of origin | Mexico, Poland |
| Package width | 585 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package weight | 831 g |
| Compatible |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.